Bombyx Online

Keyfince Ders Y’App /J’App En Liberté

Evde, Tatilde, Her Yerde, Her Zaman En İyi Eğitmenle Keyfince Ders Y’APP

Tüm Frankofon ve Fransız okulları öğrencilerine destek dersleri

İhtiyaç duyduğun derslerdeki eksikler saptanır ve doğru destek verilir. Eğitmen, ders sonunda yorumlarını ve raporlamaları paylaşır.

 • Fransızca
 • Matematik
 • Fizik
 • Kimya
 • Biyoloji (SVT)
 • Fen
 • Tarih-Coğrafya

Özenle seçilmiş eğitmenler, her okulun beklentilerine uyan Fransızca eğitim, başarınızı en yüksek seviyeye taşımak için tekrarlar, hızlı ilerleme için bir çok malzeme ve araç.

Eğitmenlerimiz

Eve öğretmen çağırmak icin zamanınız veya imkanınız yoksa, Bombyx.online eğitim desteği hayatınızı kolaylaştıracak tek çözüm. Çocuğunuz evde, tatilde, her yerde; bilgisayarından, tabletinden, hatta akıllı telefonundan görüntülü görüşme ile öğretmenine bağlanarak, destek alabilir, ödevlerini yapabilir.

Büyükşehir trafiğinde bir yerden bir yere gitmekte zorlanan eğitmeni eve gelmeye ikna edemiyorsanız ve siz de çocuğunuzu öğretmenin evine götüremiyorsanız; size çözümü Bombyx getiriyor.

Çocuğunuz için, okuldan eve geldiğinde ödevlerini yapma ve yöntem geliştirme konusunda destek almak istiyorsanız, sınıfı ne olursa olsun Bombyx.online size, en iyi eğitmeni bulacağınız platformu sunuyor.

Bombyx eğitim destek modeli, tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamakta, daha iyiyi hedefleyenlerin beklentilerine de cevap vermekte, en zorlu ders ve sınavlara hazırlamaktadır.

 • Öğrenci evde veya tatilde; ders saatlerini ve günlerini, eğitmenin ve kendisinin uygunluk durumuna göre planlar.
 • Öğrenci öğretmen ile online oturum açarak, aynı mekandaymış gibi konuşur ve derse katılır.
 • Ekran paylaşım tekniği sayesinde şemaları, diyagramları, resimleri, videoları, sesleri, metinleri kullanarak etkin, katılımcı ve eğlenceli bir öğretim sağlar.
 • Teknolojik imkanlarla, zengin işitsel ve görsel tasarımlar eğitimin kalitesini ve öğrenmeyi artırmaktadır. Öğrenme ortamı görsel ve işitsel bilişim kolaylıkları ile desteklendiğinde, eğitilen ile öğrenme arasındaki etkileşim artmaktadır.
 • Öğretmen, öğrenciye; daha katılımcı, dinamik, iş birlikçi projeler geliştirmek için, ders saatinin dışında çalışabileceği eğitici videolar iletebilir.
 • İhtiyaca göre farklı derslerle yoğunlaştırılmış kombo paketler fiyat avantajı sağlar.

Bombyx, öğrencinin okul hayatında birçok avantaj sunar

Eğitimin bireyselleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi.
Bombyx eğitim yöntemini kullanan her öğrenci bunu kendi yöntemiyle yapabilir ve kendi ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir.

Öğrenci dersi kendi hızıyla takip edebilir.  Kolay geldiğinde hızlanabildiği gibi, zorlandığında ise yavaşlayabilir.

Dersin içeriğine, öğretmen tarafından sağlanan belgelere ve ödevlere herhangi bir zamanda erişim özgürlüğü vardır.

Öğrenciler istedikleri zaman ders alabilirler: Sabah, öğleden sonra, akşam, hatta gece.

Zaman ve mekânın esnekliği, hizmeti herkesin ayağına getirmesi ve sınır tanımaması Bombyx uygulamasının diğer avantajlarıdır.

Bombyx yönteminin başlıca avantajı esnekliktir. Öğrencilerin ihtiyaç duydukları dersi, ihtiyaç duydukları yöntemle, onlara en uygun zamanda ve mekanda kendi hızlarıyla öğrenmelerini sağlar.

Bilgi almak için lütfen doldurunuz.

info@bombyx.online / 0532 612 8596